top of page
hakkımda.jpg

Bizler doğanın bir parçayız ve ruhumuzun evi olan doğada zihnimizle, bedenimizle ve ruhumuzla ve sevdiklerimizle bütünsel olarak dengede, adapte ve mutlu olmalıyız. 

Daha iyi bir gelecek bugünkü farkındalık, bilinç ve dayanışma ile mümkün olabilir. Daha güçlü bir insanlık ise zihinle, bedenle ve ruhla dengede kalarak mümkün kılınabilir. 

Aslı Hızal

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Hikayemiz

Bir kadın girişimi olan THE MUhM markası ruhlarımızın duvarlar arasında sıkıştığı pandemi sürecinde bir farkındalık yolculuğu sunma amacıyla doğdu. THE MUhM geleceğimize geç kalmadığımız, doğaya saygılı yaşamın önemini bir kez daha fark ettiğimiz ve tüketim alışkanlıklarımızın doğa üzerindeki etkisini anladığımız dönemde, doğadan ilham alarak soya mumundan ötesini sunmak üzere yola çıktı. Doğayla bütünleşip onunla ahenk içerisinde hareket ettikçe doğa bize ihtiyacımız olan her şeyi sunuyor. Güneş'inde, Ay'ında, bitkilerinde, tohumlarında ve yapraklarında ihtiyacımız olan ve dengede kalmamızı sağlayan tüm şifalanma, arınma, tazelenme, canlanma, harekete geçme, titreşimi artırma ve dönüşümü başlatma enerjisi veriyor. 

Doğadaki bu enerjinin ışığıyla zihin, beden ve ruh dengesi için hayatına ve dünyaya iyi gelecek doğa dostu ürünlerimizle aromaterapinin tireşim artırıcı ve iyileştirici gücünden yararlanıyoruz. 

İletişim

Dayanışmanın ve birlikte farkındalık yaratmanın gücüne inanıyoruz. Lütfen görüş ve önerilerinizi paylaşın.

bottom of page